Płatność

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów VAST24 zapewnia cały wachlarz możliwych form płatności. Płatności można dokonać poprzez serwis Dotpay, przelewem, za pobraniem czy też gotówką w naszym magazynie. Ta elastyczność form płatności wpływa pozytywnie na poziom zadowolenia naszych klientów, gdyż każdy może wybrać wygodną dla siebie opcję.

Płatność Dotpay.

Składając zamówienie przez sklep internetowy vast24.pl, można dokonać szybkiej płatności internetowej, za pośrednictwem serwisu Dotpay. To wyjątkowo szybka i bezpieczna forma płatności za złożone zamówienie. Otrzymujemy pieniądze natychmiastowo, dzięki czemu możemy przystąpić do realizacji zamówienia tak szybko jak to tylko możliwe.

Płatność przelewem.

Po złożeniu zamówienia, Dział Obsługi Klienta VAST24 wystawia fakturę proformę, na podstawie której można dokonać płatności przelewem. Ta tradycyjna forma płatności jest wybierana przez wielu klientów, jako szybkie i bezpieczne rozwiązanie. Standardową procedurą jest płatność 30% / 70%. Po otrzymaniu zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia przystępujemy do rozpoczęcia realizacji zamówienia. Na kilka dni przed planowaną dostawą Dział Obsługi Klienta informuje o konieczności dopłaty pozostałej kwoty. Dla zamówień na produkty stanowe, lub zamówień wymagających szczególnego czasu realizacji, proponujemy przedpłatę 100% wartości zamówienia, dzięki czemu oszczędzamy czas i niezwłocznie realizujemy dostawę.

Płatność gotówką u naszego kierowcy.

VAST24 jako część MEXTRA GROUP dysponuje własną flotą pojazdów, dzięki czemu możemy udostępnić wyjątkową formę płatności – gotówką u naszego kierowcy. Wyjątkowa wygoda tej formy płatności sprawia, że jest wybierana przez wielu klientów w Polsce i Europie. Klienci cenią sobie również pełne bezpieczeństwo, które mają, wybierając tę formę płatności.

Płatność za pobraniem.

Naszym partnerem w zakresie dostaw paletowych jest firma kurierska RABEN. We współpracy z nią, udostępniliśmy możliwość płatności za pobraniem. Ta forma płatności wybierana jest przez klientów wolących zapłacić gotówką po zobaczeniu towaru w czasie dostawy.

Odbiór osobisty i płatność gotówką w magazynie.

Wielu klientów dysponujących własnym transportem, woli odebrać towar samemu w naszym magazynie. Bardzo komfortową i bezpieczną formą płatności jest płatność gotówką, podczas odbioru towaru i zobaczeniu go na własne oczy. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy możliwość odbioru towaru w siedzibie VAST24 (MEXTRA GROUP) w Kędzierzynie – Koźlu lub w Oddziale Warszawa.