Opinie

W tym miejscu zachęcamy Państwa do dzielenia się opiniami na temat naszej firmy, produktów czy jakości obsługi. Każda opinia jest najlepszą oceną naszej pracy.

Podziel się z nami swoją opinią

Klient: Sołectwo Szadów Księży
Miejscowość: Szadów Pański
2020-03-11
Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcenie pracowników, którzy zajmowali się realizacją naszego zamówienia. Ich praca to perfekcyjne działanie, które pozwoliło na realizację naszego zamówienia w niespełna miesiąc od jego złożenia. Zakupione krzesła HERMAN w ilości 80 sztuk będą przeznaczone w budynku OSP w Szadowie Pańskim. Na zakup zdecydowaliśmy się po zasięgnięciu pozytywnej opinii OSP Radyczyny. Dzięki temu mieliśmy możliwość obejrzenia produktów na żywo i stąd decyzja o ich zakupie.
Opinia wystawiona przez
Sołectwo Szadów Księży
Klient: Gmina Wołów
Miejscowość: Wołów
2020-03-11
Chcielibyśmy podziękować całej firmie i pracownikom za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone zgodnie z uzgodnionym podczas składania zamówienia terminem. Towar jest bardzo dobrze wykonany, a tapicerka krzeseł wygląda lepiej na żywo niż na zdjęciach, które oglądaliśmy na stronie internetowej. Chcielibyśmy szczególnie podziękować Kierowcy, który dba o produkty najlepiej jak potrafi, dzięki czemu dotarły do nas w nieskazitelnym stanie. Wasze produkty mogę polecić z pełnym przekonaniem wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad zakupem. Dołączam do grona stałych klientów! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
Opinia wystawiona przez
Gmina Wołów
Klient: Gmina Prostki
Miejscowość: Prostki
2020-03-10
Zamówiony towar dotarł bardzo szybko, mimo wypadających świąt w tym okresie (zlecenie wysłane 31 października, towar był u nas 6 listopada). Towar zgodny z opisem, obsługa w biurze bardzo miła, Pan Jarosław G. dołożył wszelkich starań aby towar dotarł szybko. Dostawa sprawna, miła obsługa przez kuriera z firmy. Polecam innym kupującym firmę VAST, Na pewno będziemy wracać po inne towary. Pozdrawiam serdecznie Helena
Opinia wystawiona przez
Gmina Prostki
Klient: ETP S.A.
Miejscowość: Bierawa
2020-03-10
Kupiliśmy kilka stołów cateringowych składanych 80272 MAGNETIC. Gorąco polecam. Są to stoły świetnej jakości -stabilne, wytrzymałe, poręczne, wygodne w transporcie i przechowywaniu. U nas używane są praktycznie bez przerwy przez różnych ludzi i po roku użytkowania rozkładają się i wyglądają jak nowe :)
Opinia wystawiona przez
ETP S.A.
Klient: Gmina Czarnków
Miejscowość: Czarnków
2020-03-10
Bardzo dobra współpraca, polecam serdecznie.
Opinia wystawiona przez
Gmina Czarnków
Klient: Dwór pod Kasztanowcami
Miejscowość: Wiejca, Kampinos
2020-03-10
Krzesła wysokiej jakości. Po kilku latach użytkowania gąbka siedziska oraz materiał tapicerski w świetnym stanie, rama krzesła odporna na odkształcenia, łatwość przechowywania krzeseł również na plus - to sprawiło, że postanowiliśmy ponownie skorzystać z usług firmy Vast i czekamy na naszą dostawę :) Kontakt z działem obsługi klienta również bardzo sprawny, dziękujemy i polecamy!
Opinia wystawiona przez
Dwór pod Kasztanowcami