Bezpieczne zakupy

VAST24 – Krzesła, stoły do kawiarni i restauracji to marka specjalizująca się w wyposażeniu obiektów z branży HoReCa. Oferowane przez nas meble dedykowane są użytkowaniu komercyjnemu, co potwierdza ich przystosowanie do ciężkiego użytkowania. Jako część MEXTRA GROUP jesteśmy producentem i dystrybutorem krzeseł kawiarnianych, krzeseł restauracyjnych, stołów do kawiarni i restauracji, mebli konferencyjnych. Co roku wyposażamy ponad 8 000 obiektów znajdujących się na terenie całej Europy, a ilość zadowolonych klientów przekroczyła 40 000.

Jesteśmy specjalistami w tym co robimy. Do potrzeb każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, znajdując najlepsze możliwe rozwiązanie. Nasi klienci doceniają jakość naszych produktów, oraz zaangażowanie handlowców, co skutkuje bardzo wysokim odsetkiem klientów, którzy powracają do nas, nawet po wielu latach.

Nasze meble można spotkać w wielu hotelach, restauracjach, salach bankietowych i weselnych, kawiarniach, urzędach oraz przychodniach na terenie całej Europy. Gwarantujemy stały dostęp do naszych produktów. Zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby naszych stałych klientów, zapewniając im produkcję krzeseł czy stołów w konfiguracji jaką wybrali nawet kilka lat wcześniej, w związku z tym z łatwością można u nas dokupić meble do obiektu wyposażanego w przeszłości.

 

Zaufali nam


Doświadczenie

Nasza firma od kilkunastu lat obsługuje rynek europejski, dostarczając meble bankietowe, konferencyjne i kawiarniane. Rozwijając Dział Handlowy, położyliśmy ogromny nacisk, aby każdy klient mógł swobodnie porozmawiać w swoim języku.

Rozmawiamy m.in. po angielsku, niemiecku, francusku, czesku, słowacku i rosyjsku. Nasi handlowcy oraz pracownicy Działu Obsługi Klienta zapewniają profesjonalne doradztwo i obsługę każdemu kontrahentowi i klientowi, nie ważne z jakiego kraju pochodzi i w jakim języku mówi.
Dbamy o bezpieczeństwo naszych produktów podczas dostaw. Pracownicy magazynu dokładają wszelkich starań przy pakowaniu naszych produktów, tak aby każdy klient otrzymał towar w nienagannym stanie.

Dysponujemy własną flotą pojazdów, dzięki czemu klienci za złożone zamówienie mogą zapłacić gotówką naszemu kierowcy podczas dostawy. Współpracujemy również z zaufanymi przewoźnikami, dostarczając każdego dnia kilkadziesiąt palet z naszymi towarami na terenie całej Europy. Dzięki takiej dywersyfikacji form transportu jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta, w każdym kraju Europy, zapewniając najlepsze możliwe rozwiązanie.

Wieloletnia, wytężona praca naszego zespołu oraz doskonałej jakości produkty pozwoliły nam na uzyskanie certyfikatów od firm zewnętrznych:


Co roku można nas spotkać na największych imprezach branżowych jakimi są targi w Polsce i zagranicą.
Odwiedzamy takie kraje jak: Szwecja, Francja, Niemcy oraz Rosja prezentując nasze produkty i budując zaufanie do naszej firmy.
EUROGASTRO
23 Międzynarodowe Targi
Gastronomiczne

WORLDHOTEL
12 Międzynarodowe Targi
Wyposażenia Obiektów Noclegowych
PTAK WARSAW EXPO
Nadarzyn
27-29 marca
HORECA/GASTROFOOD
27 Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO,
Kraków
20-22 listopada
INTERGASTRA
Messe Stuttgart
Stuttgart
Niemcy
15-19 lutego
EUROGASTRO
24 Międzynarodowe Targi
Gastronomiczne

WORLDHOTEL
13 Międzynarodowe Targi
Wyposażenia Obiektów Noclegowych<
PTAK WARSAW EXPO
Nadarzyn
25-27 marca
ORGATEC 2020
Trade Fair for the planning, installation and design of office & object
Koelnmesse,
Kolonia
Niemcy
27-31 października