Krzesła kawiarniane plastikowe

kawiarniane MONET białe

  • -10,00 zł
  • {$image.legend}
Zadaj pytanie
Opis

Krzesła kawiarniane MONET to model o klasycznej formie oferowany w 3 kolorach. Jego lekka i wytrzymała konstrukcja zawdzięcza swoje właściwości użyciu polipropylenu. Charakteryzuje się on odpornością na czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie UV oraz wilgoć, co czyni krzesła MONET uniwersalnym produktem do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Krzesła MONET to model przystosowany do ciężkiego użytkowania w szczególności w obiektach  branży HoReCa. Krzesła sztaplują się do 5 sztuk co znacząco wpływa na zmniejszenie niezbędnej do magazynowania przestrzeni, czyniąc krzesła praktycznym wyborem dla obiektów zajmujących się organizacją bankietów oraz przyjęć na dużą ilość osób.

Zobacz cały opis

Inne kolory

Krzesło kawiarniane HAVANA...
BEZPIECZNE ZAKUPY - płacisz 30% teraz, 70% kierowcy przy dostawie!

Konstrukcja

- wytrzymała konstrukcja z polipropylenu gwarantuje stabilność krzesła kawiarnianego MONET przy obciążeniu nawet do 120 kg

   

Funkcjonalność

- polipropylen jest w 100 % odporny na wodę oraz inne warunki atmosferyczne, dzięki czemu jest idealnym modelem do wykorzystania na zewnątrz

- krzesło przeznaczone do samodzielnego montażu

    

Dodatkowo

- 2 lata gwarancji

- zawsze dostępne na magazynie

Opis

Gwarancja
2 lata
Wysokość
88,5 cm
Szerokość
50,5 cm
Sztaplowanie (max)
5 szt.
Wysokość do siedziska
45,5 cm
Głębokość
44 cm
Kolor siedziska i oparcia
czarny
Materiał ramy
polipropylen

Usługi do produktu

t4

Umów wizytę handlowca

Pokaż treść zgody

Promocje

Dopasowane produkty

Gwarancja

WARUNKI GWARANCJI DLA KUPUJĄCYCH

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów Sprzedawca udziela Kupującemu gwarancję w zależności od rodzaju towaru na jeden, dwa, trzy, cztery i dziesięć lat. 

Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium Unii Europejskiej od daty wydania towarów Kupującemu.

Ogólne warunki zakupów i gwarancji MEXTRA GROUP nie mają zastosowania do Klienta/Kupującego – konsumenta w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Do Kupujących/ Klientów – konsumentów (osób fizycznych dokonujących zakupu towaru niezwiązanego bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową) ma zastosowanie ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta oraz ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. -Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r. poz. 121).

Długość okresu gwarancji dla poszczególnych towarów Sprzedającego jest dostępna na życzenie w naszym Zespole Sprzedaży.

Nasze produkty spełniają normy:

PN-EN 15373:2010 – Wytrzymałość, wytrzymałość i bezpieczeństwo

PN-EN 1022:2007 – Meble do siedzenia - stabilności

PN-EN 16139:2013 - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące siedzenia

PN-EN 1730:2002 – Stoły - testy wytrzymałości, trwałości i stabilności

PN-EN 15372:2016 – Meble - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące stołów

Raty i leasing

Czy istnieje możliwość zakupu na raty czy w leasingu?

Tak. Na naszej stronie istnieje możliwość wyboru takiej formy płatności. Wybraliśmy taką możliwość aby sprostać potrzebom naszych klientów którzy potrzebują wyposażyć swój lokal a w danym momencie nie dysponują potrzebną na taką inwestycję gotówką. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym, który pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie.