Krzesła

CHIAVARI PRINCESS SREBRNE

  • {$image.legend}
Zadaj pytanie
Opis

Krzesła ślubne CHIAVARI PRINCESS to kolejny model w naszej ofercie krzeseł ślubnych CHIAVARI. Oparcie krzesła jest bogato zdobione w woluty i wraz z rzeźbionymi nogami całość utrzymana jest w klasycznym charakterze. Dzięki takiej konfiguracji krzesło CHIAVARI PRINCESS jest idealnym wyborem do sal weselnych o delikatnym i klasycznym wystroju. Możliwość sztaplowania krzeseł aż do 11 sztuk to praktyczne rozwiązanie dla obiektów branży HoReCa. Nasze krzesła ślubne CHIAVARI PRINCESS objęte są 3-letnią gwarancją producenta i dostępne w 6 wariantach kolorystycznych.

Zobacz cały opis

Inne kolory

Krzesło ślubne CHIAVARI... Krzesło ślubne CHIAVARI... Krzesło ślubne CHIAVARI... Krzesło ślubne CHIAVARI... Krzesło ślubne CHIAVARI...
BEZPIECZNE ZAKUPY - płacisz 30% teraz, 70% kierowcy przy dostawie!

Krzesła ślubne CHIAVARI PRINCESS to kolejny model w naszej ofercie krzeseł ślubnych CHIAVARI. Oparcie krzesła jest bogato zdobione w woluty i wraz z rzeźbionymi nogami całość utrzymana jest w klasycznym charakterze. Dzięki takiej konfiguracji krzesło CHIAVARI PRINCESS jest idealnym wyborem do sal weselnych o delikatnym i klasycznym wystroju. Możliwość sztaplowania krzeseł aż do 11 sztuk to praktyczne rozwiązanie dla obiektów branży HoReCa. Nasze krzesła ślubne CHIAVARI PRINCESS objęte są 3-letnią gwarancją producenta i dostępne w 6 wariantach kolorystycznych.

Najważniejsze atuty naszych krzeseł ślubnych CHIAVARI PRINCESS:

  • wykonane w całości z polipropylenu gwarantującego odporność na czynniki zewnętrzne
  • dostępne w 6 uniwersalnych kolorach
  • niezwykle lekkie – ich waga to jedynie 3,8kg
  • bez konieczności skręcania – krzesła są odlewane w formie w jednym kawałku
  • niezwykle wytrzymałe – brak śrub sprawia, że krzesło wykazuje większą wytrzymałość na obciążenia

Krzesła ślubne CHIAVARI PRINCESS są idealnym wyborem dla obiektów z branży HoReCa – dzięki swojej niskiej wadze oraz produkcji przy użyciu odlewu z polipropylenu są one przystosowane do ciężkiego użytkowania. Ich dodatkowym atutem jest również możliwość sztaplowania aż do 11 sztuk. 

Opis

Gwarancja
3 lata
Wysokość do siedziska
43,5 cm
Głębokość
42 cm
Szerokość całkowita
38 cm
Wysokość całkowita
93 cm
Kolor siedziska i oparcia
srebrny
Waga
3,8 kg
Materiał ramy
polipropylen

Usługi do produktu

t4

Umów wizytę handlowca

Pokaż treść zgody

Promocje

Dopasowane produkty

Gwarancja

WARUNKI GWARANCJI DLA KUPUJĄCYCH

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów Sprzedawca udziela Kupującemu gwarancję w zależności od rodzaju towaru na jeden, dwa, trzy, cztery i dziesięć lat. 

Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium Unii Europejskiej od daty wydania towarów Kupującemu.

Ogólne warunki zakupów i gwarancji MEXTRA GROUP nie mają zastosowania do Klienta/Kupującego – konsumenta w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Do Kupujących/ Klientów – konsumentów (osób fizycznych dokonujących zakupu towaru niezwiązanego bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową) ma zastosowanie ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta oraz ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. -Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r. poz. 121).

Długość okresu gwarancji dla poszczególnych towarów Sprzedającego jest dostępna na życzenie w naszym Zespole Sprzedaży.

Nasze produkty spełniają normy:

PN-EN 15373:2010 – Wytrzymałość, wytrzymałość i bezpieczeństwo

PN-EN 1022:2007 – Meble do siedzenia - stabilności

PN-EN 16139:2013 - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące siedzenia

PN-EN 1730:2002 – Stoły - testy wytrzymałości, trwałości i stabilności

PN-EN 15372:2016 – Meble - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące stołów

Raty i leasing

Czy istnieje możliwość zakupu na raty czy w leasingu?

Tak. Na naszej stronie istnieje możliwość wyboru takiej formy płatności. Wybraliśmy taką możliwość aby sprostać potrzebom naszych klientów którzy potrzebują wyposażyć swój lokal a w danym momencie nie dysponują potrzebną na taką inwestycję gotówką. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym, który pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie.