Opis

Stoliki kawiarniane to produkty powszechnie stosowane w kawiarniach, barach oraz restauracjach. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom są one odpowiednim wyborem nawet do najmniejszych lokali czy ogródków. Jest to produkt bardzo charakterystyczny, występujący w wielu różnych wariantach – można zdecydować się na wybór różnych kształtów podstaw oraz wykończenia kolorystycznego blatów.

Produkty pasujące do Twojego wyboru

Inne kolory

Krzesło kawiarniane PARIS... Krzesło kawiarniane PARIS... Krzesło kawiarniane PARIS... Obrus TB-700 kawiarniany...

Stoliki kawiarniane to produkty powszechnie stosowane w kawiarniach, barach oraz restauracjach. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom są one odpowiednim wyborem nawet do najmniejszych lokali czy ogródków. Jest to produkt bardzo charakterystyczny, występujący w wielu różnych wariantach – można zdecydować się na wybór różnych kształtów podstaw oraz wykończenia kolorystycznego blatów.

Nowością w naszej ofercie są stoliki kawiarniane PARIS inspirowane TOLIX, które swoją formą nawiązują do świetnie znanych krzeseł PARIS. Pozwala to stworzyć niepowtarzalny komplet mebli w jednolitej, loftowej stylistyce.

Aby podkreślić ten charakter stoliki kawiarniane PARIS oferujemy Państwu z blatem laminowanym o grubości 28 i 36mm. Masywny blat, dostępny w wielu dostępnych kolorach zdecydowanie podkreśli walory estetyczne całego stolika. Starannie wykonane płyty, w połączeniu z obrzeżem o grubości 2mm gwarantują praktyczność i wytrzymałość nawet podczas ciężkiego użytkowania w lokalach gastronomicznych.

Podstawa stolika kawiarnianego PARIS została wykonana ze stali. Co ważne – nasze stoliki kawiarniane dostępne są w takich samych wersjach kolorystycznych jak oferowane przez nas krzesła PARIS. Oznacza to, że macie Państwo możliwość zamówienia stolika w jednym z 11 dostępnych kolorów ramy. Nóżki stołów zostały wyposażone w specjalne stopki, które nie tylko zabezpieczają powierzchnię przed rysowaniem, ale również niwelują hałas podczas przesuwania.

Najważniejsze atuty naszych stolików kawiarnianych to: 

mocna podstawa o wymiarach 64x64 cm gwarantuje stabilność stołu kawiarnianego PARIS nawet przy dużym obciążeniu

konstrukcja oparta o 4 szeroko rozstawione nogi, zapewni niezachwianą stateczność stołu, oraz mnóstwo miejsca Państwa gościom

możliwość wykonania stolików w jednym z jedenastu dostępnych kolorów podstaw 

blat zakończony został obrzeżem o grubości 2mm, co sprawia że staje się niezwykle odporny na uszkodzenia i obicia

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych krzeseł kawiarnianych oraz tekstyliów bankietowych, które pozwolą Państwu dobrać idealne produkty do prowadzonego biznesu. Stoliki kawiarniane PARIS oferowane są w wersji do samodzielnego montażu. 

Blaty wszystkich naszych stołów zostały wykonane z płyt dwustronnie laminowanych SWISS KRONO, które charakteryzują się właściwościami antybakteryjnymi. Spełniają one normę ISO 22196:2011 co zostało potwierdzone certyfikatem. Oznacza to, że blaty posiadają właściwość, która zapobiega namnażaniu się drobnoustrojów na powierzchni blatu.

Opis

Wysokość
74 cm
Szerokość
Długość
Grubość blatu
Blat

Usługi do produktu

Za objednávku môžete v našom internetovom obchode platiť dvoma spôsobmi:

 

1. Bankovní převod

Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte e-mailem po dokončení objednávky.

 

2. Na dobírku ve skladu MEXTRA GROUP

Umów wizytę handlowca

Pokaż treść zgody

Promocje

Gwarancja

WARUNKI GWARANCJI DLA KUPUJĄCYCH

 

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów Sprzedawca udziela Kupującemu gwarancję w zależności od rodzaju towaru.

Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium Unii Europejskiej od daty wydania towarów Kupującemu.

Ogólne warunki zakupów i gwarancji MEXTRA GROUP nie mają zastosowania do Klienta/Kupującego – konsumenta w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Do Kupujących/ Klientów – konsumentów (osób fizycznych dokonujących zakupu towaru niezwiązanego bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową) ma zastosowanie ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta oraz ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. -Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r. poz. 121).

Długość okresu gwarancji dla poszczególnych towarów Sprzedającego jest dostępna w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.

Nasze produkty spełniają normy:

  

PN-EN 15373:2010 – Wytrzymałość, wytrzymałość i bezpieczeństwo

PN-EN 1022:2007 – Meble do siedzenia - stabilności

PN-EN 16139:2013 - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące siedzenia

PN-EN 1730:2002 – Stoły - testy wytrzymałości, trwałości i stabilności

PN-EN 15372:2016 – Meble - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące stołów

Szczegółowe informacje odnośnie norm dla poszczególnych produktów można uzyskać kontaktując się z Działem Handlowym pod numerem telefonu: 531 542 542. Zapraszamy!

Stoły loftowe PARIS inspirowane TOLIX

Stolik kawiarniany PARIS 80x80cm 28mm

Grubość blatu [mm] : 28MM Rodzaj blatu: Laminat Wymiar : 80x80 cm Kolor : Dąb Sonoma [D3025 OW]
Cena hurtowa
404
90 zł netto
498
03 zł brutto
Własna konfiguracja
arrow-down
Gotowa konfiguracja
arrow-down
Ilość
Koszt dostawy poznasz w koszyku

Zobacz polecane produkty