Opis

Przedstawicielem nurtu loftowego na rynku mebli restauracyjnych jest nowość z naszej oferty – stół restauracyjny LOFT. Wykonany z połączenia dwóch materiałów: stalowej podstawy ramowej malowanej na kolor czarny oraz grubego blatu z dwustronnie laminowanej płyty SWISS KRONO. Dzięki takiemu połączeniu model LOFT stanowi idealne uzupełnienie wnętrza industrialnego i nowoczesnego.

Produkty pasujące do Twojego wyboru

Przedstawicielem nurtu loftowego na rynku mebli restauracyjnych jest nowość z naszej oferty – stół restauracyjny LOFT. Wykonany z połączenia dwóch materiałów: stalowej podstawy ramowej malowanej na kolor czarny oraz grubego blatu z dwustronnie laminowanej płyty SWISS KRONO. Dzięki takiemu połączeniu model LOFT stanowi idealne uzupełnienie wnętrza industrialnego i nowoczesnego.

Zastosowana w stołach restauracyjnych LOFT podstawa ramowa gwarantuje stabilność całej konstrukcji nawet pod dużym obciążeniem, co jest ważne w obiektach komercyjnych, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo gości korzystających z mebli. Malowanie proszkowe ramy zapewnia długotrwałą odporność na odpryski oraz zarysowania, które mogłyby powstać podczas użytkowania przez co stoły przez długi czas zachowają swój nienaganny wygląd. Rama dodatkowo została wyposażona w specjalne stopki, które zapewnią nie tylko możliwość regulacji i dostosowania do podłoża, ale również wyciszą ewentualne hałasy powstające podczas przesuwania stołów.

Blat wykonany z płyty dwustronnie laminowanej SWISS KRONO dostępny jest w dwóch grubościach: 28mm oraz 36mm. Szeroka paleta kolorystyczna pozwoli dobrać kolor blatu idealnie do posiadanego przez Państwa lokalu.

Najważniejsze atuty produktu:

  • możliwość wyboru spośród trzech wysokości oraz czterech wymiarów
  • ramowa podstawa zapewniająca stabilność stołu nawet podczas dużego obciążenia blatu
  • regulowane stopki
  • blaty wykonane z dwustronnie laminowanej płyty SWISS KRONO dostępne w dwóch grubościach
  • 2-letnia gwarancja producenta 
  • Stoły do samodzielnego montażu

Blaty wszystkich naszych stołów zostały wykonane z płyt dwustronnie laminowanych SWISS KRONO, które charakteryzują się właściwościami antybakteryjnymi. Spełniają one normę ISO 22196:2011 co zostało potwierdzone certyfikatem. Oznacza to, że blaty posiadają właściwość, która zapobiega namnażaniu się drobnoustrojów na powierzchni blatu.

 

Co więcej, jest to nie tylko jeden model, a cała rodzina produktów dostępnych w wielu wymiarach.  Oferta stołów restauracyjnych LOFT zawiera w sobie propozycje niskich stolików kawowych, stołów restauracyjnych, do których śmiało można dostawić krzesła oraz wysokich stołów bufetowych. Dzięki takim możliwościom jesteście Państwo w stanie dokonać kompleksowego wyposażenia wnętrza przy użyciu produktów z jednej rodziny, a co najważniejsze – w jednej stylistyce.

                            LOFT.png

 

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
80 cm
Długość
80/138/160/180 cm
Materiał ramy
Stal
Grubość blatu
28 mm
Blat
płyta wiórowa laminowana dwustronnie

Usługi do produktu

Za objednávku môžete v našom internetovom obchode platiť dvoma spôsobmi:

 

1. Bankovní převod

Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte e-mailem po dokončení objednávky.

 

2. Na dobírku ve skladu MEXTRA GROUP

Umów wizytę handlowca

Pokaż treść zgody

Promocje

Dopasowane produkty

Gwarancja

WARUNKI GWARANCJI DLA KUPUJĄCYCH

 

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów Sprzedawca udziela Kupującemu gwarancję w zależności od rodzaju towaru.

Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium Unii Europejskiej od daty wydania towarów Kupującemu.

Ogólne warunki zakupów i gwarancji MEXTRA GROUP nie mają zastosowania do Klienta/Kupującego – konsumenta w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Do Kupujących/ Klientów – konsumentów (osób fizycznych dokonujących zakupu towaru niezwiązanego bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową) ma zastosowanie ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta oraz ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. -Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r. poz. 121).

Długość okresu gwarancji dla poszczególnych towarów Sprzedającego jest dostępna w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.

Nasze produkty spełniają normy:

  

PN-EN 15373:2010 – Wytrzymałość, wytrzymałość i bezpieczeństwo

PN-EN 1022:2007 – Meble do siedzenia - stabilności

PN-EN 16139:2013 - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące siedzenia

PN-EN 1730:2002 – Stoły - testy wytrzymałości, trwałości i stabilności

PN-EN 15372:2016 – Meble - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące stołów

Szczegółowe informacje odnośnie norm dla poszczególnych produktów można uzyskać kontaktując się z Działem Handlowym pod numerem telefonu: 531 542 542. Zapraszamy!

Stoły restauracyjne

Stół restauracyjny kawowy LOFT 28mm

Cena hurtowa
322
90 zł netto
397
17 zł brutto
Grubość blatu [mm]
Kolor
Wymiar
Ilość
Koszt dostawy poznasz w koszyku

Zobacz polecane produkty