Stoły restauracyjne

Stół restauracyjny klasyczny LOFT

Wysyłka
do
10 Dni
  • {$image.legend}
Zadaj pytanie
Opis

Przedstawicielem nurtu loftowego na rynku mebli restauracyjnych jest nowość z naszej oferty – stół restauracyjny LOFT. Wykonany z połączenia dwóch materiałów: stalowej podstawy ramowej malowanej na kolor czarny oraz grubego blatu z dwustronnie laminowanej płyty SWISS KRONO. Dzięki takiemu połączeniu model LOFT stanowi idealne uzupełnienie wnętrza industrialnego i nowoczesnego.Zastosowana w stołach restauracyjnych LOFT podstawa ramowa gwarantuje stabilność całej konstrukcji nawet pod dużym obciążeniem, co jest ważne w obiektach komercyjnych, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo gości korzystających z mebli.

Zobacz cały opis

Inne kolory

Stół restauracyjny kawowy LOFT Stół restauracyjny... Stół restauracyjny barowy LOFT
BEZPIECZNE ZAKUPY - płacisz 30% teraz, 70% kierowcy przy dostawie!

Przedstawicielem nurtu loftowego na rynku mebli restauracyjnych jest nowość z naszej oferty – stół restauracyjny LOFT. Wykonany z połączenia dwóch materiałów: stalowej podstawy ramowej malowanej na kolor czarny oraz grubego blatu z dwustronnie laminowanej płyty SWISS KRONO. Dzięki takiemu połączeniu model LOFT stanowi idealne uzupełnienie wnętrza industrialnego i nowoczesnego.

Zastosowana w stołach restauracyjnych LOFT podstawa ramowa gwarantuje stabilność całej konstrukcji nawet pod dużym obciążeniem, co jest ważne w obiektach komercyjnych, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo gości korzystających z mebli. Malowanie proszkowe ramy zapewnia długotrwałą odporność na odpryski oraz zarysowania, które mogłyby powstać podczas użytkowania przez co stoły przez długi czas zachowają swój nienaganny wygląd. Rama dodatkowo została wyposażona w specjalne stopki, które zapewnią nie tylko możliwość regulacji i dostosowania do podłoża, ale również wyciszą ewentualne hałasy powstające podczas przesuwania stołów.

Blat wykonany z płyty dwustronnie laminowanej SWISS KRONO dostępny jest w dwóch grubościach: 28mm oraz 36mm. Szeroka paleta kolorystyczna pozwoli dobrać kolor blatu idealnie do posiadanego przez Państwa lokalu.

Najważniejsze atuty naszych stołów restauracyjnych LOFT:

- możliwość wyboru spośród trzech wysokości oraz czterech wymiarów

- ramowa podstawa zapewniająca stabilność stołu nawet podczas dużego obciążenia blatu

- regulowane stopki

- blaty wykonane z dwustronnie laminowanej płyty SWISS KRONO dostępne w dwóch grubościach

- 2-letnia gwarancja producenta 

Blaty wszystkich naszych stołów zostały wykonane z płyt dwustronnie laminowanych SWISS KRONO, które charakteryzują się właściwościami antybakteryjnymi. Spełniają one normę ISO 22196:2011 co zostało potwierdzone certyfikatem. Oznacza to, że blaty posiadają właściwość, która zapobiega namnażaniu się drobnoustrojów na powierzchni blatu.

 

Co więcej, jest to nie tylko jeden model, a cała rodzina produktów dostępnych w wielu wymiarach.  Oferta stołów restauracyjnych LOFT zawiera w sobie propozycje niskich stolików kawowych, stołów restauracyjnych, do których śmiało można dostawić krzesła oraz wysokich stołów bufetowych. Dzięki takim możliwościom jesteście Państwo w stanie dokonać kompleksowego wyposażenia wnętrza przy użyciu produktów z jednej rodziny, a co najważniejsze – w jednej stylistyce.

                            LOFT.png

 

 

Opis

Przeznaczenie
do wewnątrz
Grubość blatu
28mm / 36mm
Materiał blatu
laminat
Gwarancja
2 lata
Szerokość
80 cm
Typ
klasyczny
Montaż
do samodzielnego montażu
Długość
80 cm / 138cm / 160cm / 180cm
Kolor ramy
czarny
Laminowanie
dwustronne

Usługi do produktu

t4

Umów wizytę handlowca

Pokaż treść zgody

Promocje

Dopasowane produkty

Gwarancja

WARUNKI GWARANCJI DLA KUPUJĄCYCH

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów Sprzedawca udziela Kupującemu gwarancję w zależności od rodzaju towaru na jeden, dwa, trzy, cztery i dziesięć lat. 

Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium Unii Europejskiej od daty wydania towarów Kupującemu.

Ogólne warunki zakupów i gwarancji MEXTRA GROUP nie mają zastosowania do Klienta/Kupującego – konsumenta w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Do Kupujących/ Klientów – konsumentów (osób fizycznych dokonujących zakupu towaru niezwiązanego bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową) ma zastosowanie ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta oraz ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. -Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r. poz. 121).

Długość okresu gwarancji dla poszczególnych towarów Sprzedającego jest dostępna na życzenie w naszym Zespole Sprzedaży.

Nasze produkty spełniają normy:

PN-EN 15373:2010 – Wytrzymałość, wytrzymałość i bezpieczeństwo

PN-EN 1022:2007 – Meble do siedzenia - stabilności

PN-EN 16139:2013 - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące siedzenia

PN-EN 1730:2002 – Stoły - testy wytrzymałości, trwałości i stabilności

PN-EN 15372:2016 – Meble - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące stołów

Raty i leasing

Czy istnieje możliwość zakupu na raty czy w leasingu?

Tak. Na naszej stronie istnieje możliwość wyboru takiej formy płatności. Wybraliśmy taką możliwość aby sprostać potrzebom naszych klientów którzy potrzebują wyposażyć swój lokal a w danym momencie nie dysponują potrzebną na taką inwestycję gotówką. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym, który pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie. 

298
00
netto
298
00
brutto
BLATY LAMINAT - grubość blatu
BLATY LAMINAT - kolorystyka
Wymiary
Ilość
Koszt dostawy wyceniany indywidualnie
Przy wybranej ilości, koszt transportu to:
309,00 zł (netto)
Gwarantowana wysyłka do
10 Dni
roboczych

Kupujesz większą ilość?
Zapytaj o tańszą dostawę.
 
Tryb ekspres
Kupując w trybie ekspres, otrzymujesz gwarantowany, szybszy czas dostawy.
Szybki transport w całej europie
Zobacz teraz!

Nasi klienci oglądali również