KRZESŁA DO RESTAURACJI

Krzesło to jeden z najważniejszych mebli w restauracji. Decyduje ono o komforcie gości, ale i estetyce wnętrza. Właśnie dlatego postanowiliśmy zaprojektować krzesła restauracyjne, które będą z jednej strony wygodne, a z drugiej stylowe. Dzięki temu w naszej bogatej ofercie znajdziesz każdą wersję krzeseł – od nowoczesnych po klasyczne.

Meble do restauracji marki VAST – najlepsza oferta w Polsce!

Planujesz zakup mebli do kawiarni?
Mamy dla Ciebie kilka istotnych wskazówek jak zrobić to najlepiej!

Zaufaj technologii – wybierz krzesła plastikowe wzmocnione włóknem szklanym. Takie meble do restauracji mają wiele zalet. Elastyczna sieć „Fiberglass” sprawia, że polipropylen wykazuje dodatkowe właściwości użytkowe – jest elastyczny i sprężysty. Siła działająca na krzesło kawiarniane np. przy kołysaniu się na nim, rozchodzi się równomiernie po konstrukcji, oddziałując na całość krzesła z proporcjonalnie mniejszą siłą. Proste i skuteczne!

Dotychczas wiodącym materiałem, służącym do budowy mebli do restauracji – krzeseł, było drewno. Wraz z rozwojem technologii maszyn do wytwarzania mebli z plastiku oraz upowszechnieniem drogiego niegdyś surowca PP, możemy zaoferować produkty konkurencyjne dla tych z drewna. Wadą krzeseł drewnianych, którą świetnie eliminują plastikowe krzesła do restauracji marki VAST jest ich niska waga oraz możliwość sztaplowania. O designie nie będziemy dyskutować, bo każdy ma swoje zdanie. Naszym zdaniem nowoczesne meble do kawiarni to właśnie te z mocnego i lekkiego polipropylenu wzmocnionego włóknem „Fiberblass”.

Warto iść z duchem czasu i wybrać nowoczesne meble do restauracji. Zadowolenie naszych klientów, którzy przeszli na nowy typ krzeseł naszej marki VAST, potwierdza słuszność decyzji i być może początek nowej ery.

Poza wszystkim ważna jest cena - dlaczego tak tanio? Krzesło restauracyjne za około 100 zł nie może być dobre. Takie poglądy mają często nasi klienci zanim poznają nasze meble do restauracji. Czy to się zmienia?

Od wielu lat, kilka raz w roku jesteśmy wystawcami na targach branżowych, gdzie mamy okazje oko w oko porozmawiać z naszymi odbiorcami. Czy to w Polsce czy na zachód od nas, jesteśmy świadkami ekspresowej zmiany poglądów naszych gości na temat krzeseł plastikowych. Nasi klienci po sprawdzeniu sprawy „na żywo” określają je jako wygodne i mocne. Krzesła są cenione również za nowoczesną stylistykę, świetnie wpisującą się w popularny teraz design. Nasza oferta zawiera modele nawiązujące do klasycznych wzorów np. popularny Patyczak czy Monet jak modele nowoczesne jak Ventura czy Vegas. Wszystkie krzesła do restauracji występują w wielu kolorach, co jeszcze bardziej wspiera wybór odpowiednich dla siebie wersji. Co do ceny, to zawsze ta przyjemna część zakupów w VAST. Świadomość tego, że się nie przepłaca jest budująca nie tylko dla klientów ale i relacji między nami.

Krzesła do restauracji

Krzesła do restauracji plastikowe VAST, łamią stereotypy o lichości tego typu produktów. Naszym sekretem jest wysokiej jakości surowiec i precyzyjna technologia. Jak zawsze u nas – w MEXTRA, produkt musi być również tani. Naszym celem jest oferować te produkty w niespotykanie niskich cenach. Osiągamy to dzięki ominięciu pośredników w łańcuchu oraz dużym wolumenem sprzedaży.

BESTSELLERY W KATEGORII KRZESŁA DO RESTAURACJI

Praktycznie więcej niż zwykle – czyli, jak się to sprawdza na co dzień? Restauracyjne krzesła plastikowe, są przyjazne w użytkowaniu. Poniżej przedstawimy dlaczego!

Po pierwsze nie boją się wody, a to podstawa gdy mają być czyste i higieniczne. Aktualnie w czasach pandemii liczą się miejsca wole od bakterii. Dezynfekcja gładkich, polipropylenowych powierzchni jest łatwa i szybka. Nie sposób przyrównać wygody do pracy z tapicerką klasycznego krzesła do nowej jakości „Fiberglass” – to zupełnie inna rzecz.

Po drugie są odporne na plamy. Rozlany napój, sos – żaden problem. Nawet po wyschnięciu, przywrócenie pierwotnego stanu jest proste i nie wymaga kosztownych zabiegów. Plastik nie chłonie wilgoci, nie mechaci się, a to chyba najczęstsze wady tapicerek.

Po trzecie są wytrzymałe. Obicia, ubytki, strzępienie i przetarcia idą do lamusa. Krzesła są wykonane z jednej formy, ich wykończenie jest proporcjonalnie mocne do warunków w jakich mają pracować. Porządne meble do kawiarni są też bezpieczne co przejawia się w ich stabilności i wytrzymałości gwarantującej komfort Waszym gościom.

Po czwarte można je sztaplować – składać w stosy. O jak bardzo brakuje tej funkcji krzesłom drewnianym. Kiedy potrzebna jest chwilowa zmiana aranżacji sali, lub gdy nadchodzą generalne porządki, to krzesła do restauracji wykonane z plastiku wzmocnionego „Fiberglassem” można ułożyć w sztaple i realizować zadanie. Stosy do 8 szt. powalają oszczędzić sporo miejsca. Często można to wykorzystać przy ogródkach piwnych, gdzie krzesła składane są na noc do lokalu. A jeśli to za mało, możemy przygotować specjalne wózki do przewożenia, które sprawdzą się z pewnością na dłuższych dystansach.

Szczerze zachęcamy do sprawdzenia samemu naszych mebli do restauracji. Zapraszamy do naszych showroomów w Kędzierzynie-Koźlu i pod Warszawą. Do zobaczenia!