O nas

MEXTRA współtworzy historię branży mebli dla HoReCa w Polsce, zapewniając sobie miejsce lidera tego rynku. Naszym celem jest tworzenie mebli, w których praktyczne rozwiązania łączą się z doskonałą jakością, zachowując przy tym najlepsze ceny na rynku. 

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji wytrzymałych, sztaplowanych krzeseł i stołów, dedykowanych do ciężkiego użytkowania w całej branży HoReCa. Każdego roku wyposażamy ponad 5 000 obiektów w ponad 20 krajach Europy. Nasze produkty spotkać można w wielu hotelach, kawiarniach, restauracjach, salach bankietowych i konferencyjnych. Gwarantujemy stały, błyskawiczny dostęp do swoich produktów. Fakty mówią za siebie - 50 000 krzeseł bankietowych i ponad 8 000 stołów dostępnych "od ręki" wyróżnia nas od konkurencji. Każdego dnia własną flotą pojazdów dostarczamy meble do klientów w całej Europie.

Znamy się na meblach dla branży HoReCa - nieustannie doskonalimy je, wyznaczając nowe standardy w produkcji i wzornictwie, przeobrażając naszą pasję na przykład w znane krzesła bankietowe ALICANTE, stoły składane, stoliki do kawiarni, krzesła drewniane czy też meble outdoorowe. 

                                                                                                                                                                                                         

1.jpg    

                                                                                                                                                                                                         

Zapraszamy Państwa do zakupów bezpośrednio przez e-skep jak i osobiście w centrali firmy w Kędzierzynie-Koźlu lub Oddziale Warszawa. Przygotowaliśmy dla Państwa w pełni wyposażone showroomy, gdzie przy pomocy handlowców można zobaczyć i skonfigurować każdy mebel.

Meble dostarczamy do klientów własnymi samochodami lub spedycją. Oferujemy również odbiór własny z naszych magazynów Kędzierzyn-Koźle i Warszawa. Są one położone blisko dróg A4 oraz S8, co znacznie ułatwia dojazd do naszej firmy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem mebli do kontaktu z nami.
Gwarantujemy miłą i fachową obsługę oraz najlepsze ceny na rynku.
Zespół MEXTRA