MEXTRA platynowym sponsorem konferencji Hotel Investment Trends!

Już w poniedziałek, 23 maja w Warszawie odbędzie się konferencja Hotel Investment Trends. W tym roku poświęcona sytuacji hotelarstwa w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to wyjątkowe spotkanie profesjonalistów poświęcone inwestycjom hotelowym tej części Europy.

Stabilne i stylowe krzesła i stoły do restauracji

Właściciele restauracji stoją przed nie lada wyzwaniem kompletując meble do swojego lokalu. Krzesła i stoły do restauracji dostępne są obecnie na rynku w szerokim wachlarzu kolorów i modeli. Można dokonać zakupu kierując się jedynie walorami estetycznymi, jednak najważniejsze w branży HoReCa jest wybranie modeli funkcjonalnych i służących przed długie lata w oparciu o ich wytrzymałość. Jakie krzesła do restauracji wybrać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie stołów?

Stoły do baru – dodaj Twojemu lokalowi stylu!

Wybierając stoły do baru należy zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy. Pierwszą z nich z pewnością będzie ich wygoda podczas użytkowania – meble, z których będą korzystać klienci powinny być stosunkowo duże, aby swobodnie mogli zjeść przy nich posiłek.

Jakie krzesła restauracyjne wybrać? TOP 5 najlepszych modeli

Wybierając krzesła do restauracji – bez względu na to czy otwieramy nową, czy może zmieniamy wystrój starej, należy pamiętać, że powinny one być funkcjonalne, stabilne i wygodne oraz dopasowane do wystroju wnętrza. Decydując się na zakup, należy zacząć od określenia, w jakim stylu będzie lub jest nasz lokal, a dopiero potem myśleć nad wyborem odpowiednich mebli.

Krzesła barowe – stylowe: plastikowe czy metalowe? Które z nich najlepiej wybrać?

Obecnie na rynku krzesła barowe cieszą się wyjątkowo dużym powodzeniem wśród Klientów. Dostępne w wielu wariantach (drewniane, plastikowe, a nawet metalowe), oferują możliwości pozwalające właścicielom lokali gastronomicznych – barów, kawiarni i restauracji, na wybranie produktu, który spełni oczekiwania Klientów: zarówno wizualne jak i te pod kątem funkcjonalności.

Stolik kawiarniany – nowoczesny na jednej nodze czy tradycyjny? Co wybrać?

Idealna kawiarnia powinna kojarzyć nam się nie tylko z miejscem, w którym wypijemy pyszną kawę i zjemy kawałek dobrego ciasta. Wymarzony dla Klienta lokal powinien stawiać również na ładny i elegancki wygląd oraz panującą w środku przyjemną atmosferę. Jednym z elementów, aby goście poczuli się w takim miejscu komfortowo jest z pewnością posiadanie wygodnych mebli, wśród których warto postawić również na cieszące się coraz większą popularnością stoliki kawiarniane.

Meble zewnętrzne do kawiarni – jakie wybrać i czym się kierować?

Meble zewnętrzne do kawiarni – jakie wybrać i czym się kierować? Od mebli wykorzystywanych w profesjonalnej gastronomii oczekuje się przede wszystkim wysokiej odporności i wytrzymałości. Produkty te muszą być stworzone z przeznaczeniem do tzw. „ciężkiego użytkowania”, a jeżeli dodatkowo mają się one znajdować na zewnątrz lokalu – wymagania te wzrastają jeszcze bardziej. Zatem jakie meble kawiarniane wybrać najlepiej i czym powinniśmy się kierować, dokonując ich zakupu?