Czas i koszt dostawy

Dostawa

Wiemy, że bezpieczna i szybka dostawa to jeden z czynników, który wpływa na decyzję o złożeniu zamówienia. Sklep VAST24 oferuje Państwu wiele dostępnych możliwości dostawy zamówienia, poczynając od dostawy flotą pojazdów MEXTRA , przez dostawy kurierskie i spedycyjne, aż po możliwe odbioru osobiste w jednym z naszych punktów – w centrali firmy w Kędzierzynie- Koźlu oraz w Oddziale Warszawa.

DHL

Wysyłki zamówień detalicznych, lub próbek realizujemy w kartonach, za pomocą naszego sprawdzonego partnera, firmy kurierskiej DHL. Maksymalna waga takiej wysyłki to 31,5kg. W dniu wysyłki nasz Dział Obsługi Klienta wysyła do klienta numer przesyłki, co pozwala na śledzenie przesyłki na stronie DHL.

RABEN

Każdego dnia wysyłamy kilkadziesiąt palet na terenie całej Europy za pośrednictwem firmy RABEN. Palety są świetnie spakowane i zabezpieczone, dzięki czemu towar dojeżdża do klienta w nienaruszonym stanie. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą RABEN jesteśmy w stanie realizować zamówienia w jeszcze krótszym czasie, oraz z niższymi kosztami dostawy. Przesyłki docierają do naszych klientów najczęściej w ciągu 2 dni roboczych. RABEN udostępnia również możliwość płatności za pobraniem, co bezpośrednio wpływa na poziom zadowolenia i bezpieczeństwo naszych klientów.

Flota własnych samochodów MEXTRA

VAST24 jako część MEXTRA dysponuje flotą własnych samochodów, którymi każdego dnia dowozi towar do wielu klientów w Polsce i Europie. To szybka i bezpieczna forma transportu mebli, chętnie wybierana przez naszych klientów. Nasi kierowcy są świetnie wyszkoleni w zakresie przewozu mebli i są specjalistami w swoim fachu. Dzięki wybraniu tej formy transportu towarów, klient ma możliwość płatności gotówką bezpośrednio u naszego kierowcy.

Przewozy firmami spedycyjnymi

Współpracujemy również ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi, wybranymi spośród najlepszych na rynku. Jest to chętnie wybierana forma transportu przez klientów, szczególnie jeśli miejsce dostawy jest odległe, lub czas realizacji zamówienia wymaga ponad standardowego podejścia.

Spedycja klienta

Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami spedycyjnymi wybranymi przez klienta. W takim wypadku zapewniamy pełne wsparcie oraz informujemy jakie wyposażenie musi się znaleźć na takim samochodzie, np. pasy zabezpieczające.

Odbiór własny

Klienci dysponujący własnym transportem chętnie wybierają odbiór osobisty w naszym magazynie. Często jest to najszybsza możliwa forma realizacji zamówienia, gdyż towar może być gotowy nawet tego samego dnia. Odbierając towar samemu, możliwa jest oczywiście również płatność gotówką w naszym magazynie, dzięki czemu klient ma pełne poczucie bezpieczeństwa. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy możliwość odbioru towaru w siedzibie VAST24 (MEXTRA) w Kędzierzynie – Koźlu lub w Oddziale Warszawa. 


MEXTRA Sp. z o.o.
Szkolna 15                                                                                                                                     
47-225, Kędzierzyn-Koźle