Nasze Marki

logo mextra
www.mextra.pl

Bankiet i Konferencja

Produkcja mebli do użytku bankietowego i konferencyjnego to jeden z ważniejszych obszarów działalności Mextra. Każdy z projektów tworzymy z myślą o ostatecznym wrażeniu użytkownika oraz intensywnej eksploatacji. Dzięki temu powstają wygodne krzesła i stoły bankietowe przystosowane do regularnego korzystania.
We współpracy z klientami stawiamy nie tylko na dobry produkt. Mamy świadomość, że jakość Twoich usług zależy od jakości naszych usług. Dlatego priorytetem jest dla nas terminowość. Dzięki własnemu transportowi każdemu z klientów dostarczamy je na czas. Rocznie realizujemy zamówienia dla ponad 5 000 obiektów w Polsce i za granicą.
logo vast
www.vast24.pl

Kawiarnia i Restauracja

Pod szyldem Vast24 tworzymy i dostarczamy meble dla kawiarni, restauracji oraz barów. Jako że, z tego rodzaju wyposażenia korzystają bezpośrednio Twoi klienci – wyjątkowo istotne są bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego dbamy o stabilność, lekkość i odpowiednie wyprofilowanie mebli.
Funkcjonalność i estetyka lokalu sprawiają, że chętniej się do niego wraca. Z tą myślą projektujemy solidne stoły, krzesła i blaty dla branży gastronomicznej. Bezpieczeństwo naszych produktów potwierdza m.in. Certyfikat Antybakteryjny.
logo mextra outdoor
www.sklep.mextra.pl/mextraoutdoor

Meble outdoorowe dla branży gastronomicznej i hotelarskiej

Wychodząc naprzeciw potrzebom branży HoReCa, w swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości meble outdoorowe. Zestawy piwne oraz krzesła do ogródków przy lokalach naszych klientów wyróżnia przede wszystkim trwałość. MEXTRA OUTDOOR to meble odporne na warunki atmosferyczne, które jednocześnie zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.
Wiemy, jak ważne jest dostosowanie jakości wykonania do przeznaczenia. Eksploatacja mebli w branży gastronomicznej osiąga o wiele wyższy poziom niż przy indywidualnym korzystaniu. Dlatego wyposażenie Mextra Outdoor zapewnia najwyższą wytrzymałość i przystosowane jest do różnych czynników.
logo mextra
www.mextraschool.pl

Meble szkolne

Marka Mextra School to wyspecjalizowana część naszej firmy zajmująca się dystrybucją mebli szkolnych. Nasze meble powstają z połączenia dbałości o bezpieczeństwo i wysokiej jakości komponentów dając w efekcie produkt, który z powodzeniem będzie służył oświacie przez długie lata.
Oferta mebli szkolnych zawiera w sobie regulowane krzesła i ławki szkolne które rosną razem z uczniami, pojemne regały i komplety mebli oraz wyposażenie dla nauczycieli – biurka oraz krzesła. Dzięki temu MextraSchool.pl to miejsce, w którym możecie Państwo dokonać kompleksowego wyposażenia placówki, dostępnego od ręki!