Bezpieczne zakupy

VAST24 – Krzesła, stoły do kawiarni i restauracji to marka specjalizująca się w wyposażeniu obiektów z branży HoReCa. Oferowane przez nas meble dedykowane są użytkowaniu komercyjnemu, co potwierdza ich przystosowanie do ciężkiego użytkowania. Jako część MEXTRA jesteśmy producentem i dystrybutorem krzeseł kawiarnianych, krzeseł restauracyjnych, stołów do kawiarni i restauracji, mebli konferencyjnych. Co roku wyposażamy ponad 8 000 obiektów znajdujących się na terenie całej Europy, a ilość zadowolonych klientów przekroczyła 40 000.

Jesteśmy specjalistami w tym co robimy. Do potrzeb każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, znajdując najlepsze możliwe rozwiązanie. Nasi klienci doceniają jakość naszych produktów, oraz zaangażowanie handlowców, co skutkuje bardzo wysokim odsetkiem klientów, którzy powracają do nas, nawet po wielu latach.

Nasze meble można spotkać w wielu hotelach, restauracjach, salach bankietowych i weselnych, kawiarniach, urzędach oraz przychodniach na terenie całej Europy. Gwarantujemy stały dostęp do naszych produktów. Zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby naszych stałych klientów, zapewniając im produkcję krzeseł czy stołów w konfiguracji jaką wybrali nawet kilka lat wcześniej, w związku z tym z łatwością można u nas dokupić meble do obiektu wyposażanego w przeszłości.