Aktywne filtry

Aktywne filtry

Stolik kawiarniany na jednej nodze to charakterystyczny element wystroju kawiarni lub restauracji. Te niewielkie stoły tworzą niepowtarzalny klimat za sprawą swojej wyjątkowej estetyki. Powinny być też na tyle wygodne, by spędzanie przy nich czasu było dla Klienta komfortowe i przyjemne. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealne meble do swojego lokalu. 

Stoły do restauracji, kawiarni na jednej nodze

Każdy stolik kawiarniany na jednej nodze z naszej oferty zachwyca estetyką wykonania oraz wytrzymałością. Jest to zasługa wykorzystania wysokiej jakości materiałów. Otóż nasze stoły do restauracji na jednej nodze mają ramy wykonane ze stali nierdzewnej, stali malowanej proszkowo, aluminium oraz żeliwa. Ich blaty powstają z laminatu lub werzelitu. Materiały te doskonale sprawdzają się w gastronomii ze względu na trwałość, odporność na drobne uszkodzenia mechaniczne, a także zabrudzenia. Ponadto łatwo utrzymać je w czystości, co jest podstawą w każdej kawiarni czy lokalu gastronomicznym. Cechuje je również wysoka stabilność, nawet przy dużym obciążeniu. 

Stoły kawiarniane, które znajdziesz w naszej ofercie są także doskonale zaprojektowane, dlatego siedzenie przy nich jest bardzo wygodne, a gość ma zapewnioną odpowiednią przestrzeń. W naszej ofercie znajdziesz także dopasowane do nich krzesła, które razem stworzą Twój wymarzony stylowy zestaw. Wybierz zatem stolik kawiarniany na jednej nodze najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i zamów go już dziś!