Aktywne filtry

Stoliki kawowe - metalowe

Aktywne filtry

Stolik kawowy metalowy to nowoczesny element wystroju różnego rodzaju wnętrz. Świetnie sprawdzi się w kawiarni czy restauracji w stylu skandynawskim, nowoczesnym lub minimalistycznym. W naszej ofercie znajdziesz stoliki kawowe, które są stylowe, a zarazem wygodne i wytrzymałe. Sprawdź produkty, które oferuje Vast 24.

Stoliki kawowe metalowe

Przy metalowym stoliku kawowym goście Twojego lokalu spokojnie napiją się kawy czy zjedzą lunch. Dlatego warto wybrać wygodny projekt, dopasowany do danej przestrzeni. Z myślą o różnych potrzebach klientów przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę stolików kawowych. Możesz wybrać klasyczny okrągły stolik. Z kolei decydując się na wersję kwadratową zyskujesz możliwość zestawienia kilku stołów w razie potrzeby. Jeśli chodzi o materiały, stoliki kawowe metalowe mają ramy wykonane ze stali nierdzewnej, stali malowanej proszkowo, aluminium oraz żeliwa. Blaty dostępne w wielu naturalnych kolorach dostępne są w wersji z laminatu lub werzalitu. Każdy z tych materiałów jest odporny na drobne uszkodzenia mechaniczne, działanie czynników atmosferycznych oraz zabrudzenia, co w gastronomii ma duże znaczenie. 

Wysokiej klasy materiały sprawiają, że każdy metalowy stolik kawowy z naszej oferty będzie Ci służył przez wiele sezonów, wyglądając przy tym elegancko i estetycznie.