Krzesła

SAMBA CR NA2252

Wysyłka
do
5 Dni
  • {$image.legend}
Zadaj pytanie
Opis

Krzesło konferencyjne SAMBA to model który jest Hitem naszej oferty. Jeśli szukasz krzesła konferencyjnego które jest wygodne, ładnie się prezentuje a zarazem zaskakuje niską ceną to właśnie krzesło SAMBA spełni Twoje oczekiwania. Łączy ono w sobie elegancję a zarazem komfort siedzenia podczas wielogodzinnych spotkań. Karmelowa tapicerka w połączeniu z chromowaną ramą oraz podłokietnikami w kolorze koniaku nadaje krzesłu elegancki wygląd i nowoczesny design. Jeśli pragniesz podnieść walory estetyczne w swoim pomieszczeniu, sprawić że będzie zapamiętane pozytywnie to właśnie krzesło konferencyjne SAMBA pomoże Ci to zapewnić. Idealnie nadaje się do sal konferencyjnych, wykładowych, lekcyjnych, bur i poczekalni.

Zobacz cały opis
BEZPIECZNE ZAKUPY - płacisz 30% teraz, 70% kierowcy przy dostawie!

Krzesło konferencyjne SAMBA to model który jest Hitem naszej oferty. Jeśli szukasz krzesła konferencyjnego które jest wygodne, ładnie się prezentuje a zarazem zaskakuje niską ceną to właśnie krzesło SAMBA spełni Twoje oczekiwania. Łączy ono w sobie elegancję a zarazem komfort siedzenia podczas wielogodzinnych spotkań. Karmelowa tapicerka w połączeniu z chromowaną ramą oraz podłokietnikami w kolorze koniaku nadaje krzesłu elegancki wygląd i nowoczesny design. Jeśli pragniesz podnieść walory estetyczne w swoim pomieszczeniu, sprawić że będzie zapamiętane pozytywnie to właśnie krzesło konferencyjne SAMBA pomoże Ci to zapewnić. Idealnie nadaje się do sal konferencyjnych, wykładowych, lekcyjnych, bur i poczekalni.

 

Konstrukcja

- wytrzymała konstrukcja z chromowanej stali dzięki połączeniu czterech nóg, gwarantuje trwałość oraz stabilność krzesła

- siedzisko i oparcie wykonane z wysokogatunkowej grubej sklejki jest stabilne i wytrzymałe na obciążenie do 120 kg, pokryte wysokiej jakości tapicerką

   

Funkcjonalność:

- stopki z tworzywa sztucznego, którymi zakończone zostały nogi krzesła, gwarantują ochronę podłogi przed uszkodzeniem 

- krzesła konferencyjne SAMBA można sztaplowania do 8 sztuk, co zapewnia oszczędność miejsca potrzebnego do przechowywania

- tapicerka z ekoskóry pozwala na łatwe utrzymanie czystości

   

Dodatkowe:

- krzesła przeznaczone są do samodzielnego montażu, do każdego egzemplarza załączamy instrukcję i potrzebne narzędzia

- 2 lata gwarancji

- zawsze dostępne na magazynie

Opis

Gwarancja
2 lata
Wysokość
89 cm
Wysokość do siedziska
45 cm
Głębokość
56 cm
Kolor siedziska i oparcia
karmel
Głębokość siedziska
42 cm
Waga
7 kg
Wysokość oparcia
39 cm
Kolor ramy
chrom
Materiał ramy
stal

Usługi do produktu

t4

Umów wizytę handlowca

Pokaż treść zgody

Promocje

Dopasowane produkty

Gwarancja

WARUNKI GWARANCJI DLA KUPUJĄCYCH

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów Sprzedawca udziela Kupującemu gwarancję w zależności od rodzaju towaru na jeden, dwa, trzy, cztery i dziesięć lat. 

Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium Unii Europejskiej od daty wydania towarów Kupującemu.

Ogólne warunki zakupów i gwarancji MEXTRA GROUP nie mają zastosowania do Klienta/Kupującego – konsumenta w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Do Kupujących/ Klientów – konsumentów (osób fizycznych dokonujących zakupu towaru niezwiązanego bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową) ma zastosowanie ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta oraz ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. -Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r. poz. 121).

Długość okresu gwarancji dla poszczególnych towarów Sprzedającego jest dostępna na życzenie w naszym Zespole Sprzedaży.

Nasze produkty spełniają normy:

PN-EN 15373:2010 – Wytrzymałość, wytrzymałość i bezpieczeństwo

PN-EN 1022:2007 – Meble do siedzenia - stabilności

PN-EN 16139:2013 - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące siedzenia

PN-EN 1730:2002 – Stoły - testy wytrzymałości, trwałości i stabilności

PN-EN 15372:2016 – Meble - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące stołów

Raty i leasing

Czy istnieje możliwość zakupu na raty czy w leasingu?

Tak. Na naszej stronie istnieje możliwość wyboru takiej formy płatności. Wybraliśmy taką możliwość aby sprostać potrzebom naszych klientów którzy potrzebują wyposażyć swój lokal a w danym momencie nie dysponują potrzebną na taką inwestycję gotówką. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym, który pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie. 

169
00
netto
169
00
brutto
Ilość
Koszt dostawy wyceniany indywidualnie
Przy wybranej ilości, koszt transportu to:
190,00 zł (netto)
Gwarantowana wysyłka do
5 Dni
roboczych

Kupujesz większą ilość?
Zapytaj o tańszą dostawę.
 
Tryb ekspres
Kupując w trybie ekspres, otrzymujesz gwarantowany, szybszy czas dostawy.
Szybki transport w całej europie
Zobacz teraz!